Laatste update: 12-06-2019

Meisjes A1   Meisjes A2  Meisjes B1  JC1  

  N5.1   N4.1  N4.2  N4.3  N2.1   N1.1  N1.2


 Meisjes A1

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Timo Wagemans

Coach: Ricardo Hopmann

1. Anne Bömers
2. Ilse Dings
3. Sarah Hadzic
4. Destiny Hopman
5. Eef Luijpers
6. Shenna Mom
7. Beau Pater
8. Chloe Peeters
9. Julia Perie

 


Meisjes A2

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Timo Wagemans en Pim Bergs
Coach: N.n.d.

1. Anne Bergs
2. Inge van den Brandt
3. Sanne Dirks
4. Nina Franssen
5. Kim Frieling
6. Naomy Hopmann
7. Zoe Manders
8. Semke Sitsen
9. Nina Steegh

 

 


Meisjes B1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Wilfried Roelen
Coach: Wilfried Roelen

1. Silke Benders
2. Tanya Bruinen
3. Nienke Derks
4. Gwenn Luijpers
5. Isa Nabben
6. Maxime Pater
7. Melanie Perie
8. Frederieke Roelen
9. Janne Seroo

 


Meisjes C1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Gert Benders en Wilfried Roelen
Coach: N.n.b.

1. Tanja Bruinen
2. Frederieke Roelen
3. Silke Benders
4. Gwen Luijpers
5. Isa Nabben
6. Maxime Pater
7. Melanie Perie
8. Janne Seroo
9. Nienke Derks

 


Jongens C1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Barry Peute
Coach: Chantal Bergs

1. Isa Bergs
2. Stijn van Driel
3. Jayleigh Basten
4. Mika Gerits
5. Lieke v.h. Hek
6. Paulina Kaczmarczek
7. Jasper Kusters
8. Kai Peute
9. Kai Peute

 


Meisjes N5.1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Lisette
Coach: N.n.b.

1. Eline Derks
2. Lotte Kurstjens
3. Gjowni Nooijen
4. Juul Obers
5. Meis Turkstra
6. Moira Degan

 

 


N4.1

 

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Ino Paliama, Danielle Vinken en Sanne Vrieling
Coach: N.n.b.

1. Julia van der Aa
2. Silse Klaasens
3. Jomy Palimama
4. Alessia Seiti
5. Maud Thissen
6. Julia Thelen

 

 

N4.2

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Ino Paliama, Danielle Vinken en Sanne Vrieling
Coach: 

1. Djenn van Berkel
2. Meike Camps
3. Tess Huijs
4. Suus Meeuwis
5. Lynn Nooijen

 

 


N4.3

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Ino Paliama, Danielle Vinken en Sanne Vrieling
Coach: N.n.b.

1. Jolienne Hermsen
2. Madelief Litjens
3. Lin Peute
4. Isa Thelen
5. Yfke Verhaagh
6. Elizabeth Nica

 


N2.1

 

Trainer: Julia Perie en Zoe Manders
Coach: Roulatie

1. Meike Achten
2. Marit van Dijk
3. Veerle Crommentuyn
4. Isa Verheijen

 


N1.1

 

Trainer: Julia Peria en Zoe Manders
Coach: Loes Zinken en roulatie

1. Reshem Christiaens
2. Djennifer Den Breems
3. Lise Willems
4. Sanne Zinken
5. Elena Rutten

 


N1.2

 

Trainer:  Julia Peria en Zoe Manders
Coach: 

1. Bregje Achten
2. Fenna Alberts
3. Fleur Camps
4. Lizzy Heetkamp