Laatste update: 24-07-2021

 


Meisjes A

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Timo Wagemans en Pim Bergs
Coach: Pim Bergs

1. Nina Steegh
2. Semke Sitsen
3. Anne Bergs
4. Kim Frieling
5. Inge v.d. Brandt
6. Sanne Dirkx

 
Meisjes B1

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Gert Benders en Wilfried Roelen
Coach: Wilfried en roulerend met ouders

1. Silke Benders
2. Tanja Bruinen
3. Nienke Derks
4. Gwenn Luijpers
5. Maxime Pater
6. Frederieke Roelen

 

Meisjes B2

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Gert Benders en Wilfried Roelen
Coach: Wilfried en roulerend met ouders

1. Silke Benders
2. Tanja Bruinen
3. Nienke Derks
4. Gwenn Luijpers
5. Maxime Pater
6. Frederieke Roelen
7. Janne Seroo
8. Isa Bergs
9. Mika Gerits
10. Lieke v.h. Hek

 

Meisjes C

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer:
Coach:

Teamindeling wordt binnenkort gepubliceerd. 

 

 
Meisjes N6.1

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Barry Peute en Ernst Hermsen
Coach: Irene Vissers

1. Djenn van Berkel
2. Meike Camps
3. Tess Huijs
4. Suus Meewis
5. Lynn Nooijen

 


 
N6.2

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Barry Peute en Ernst Hermsen
Coach: Ernst Hermsen

 

1. Jolienne Hermsen
2. Madelief Litjens
3. Lin Peute
4. Djamila Schroder
5. Yfke Verhaagh

 

 
N4.1

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Loes Stappers, Wilfried Roelen Kai Peute
Coach: N.n.b.

 

1. Mirte Arnoldussen
2. Veerle Crommentuijn
3. Marit van Dijk
4. Femque Hermsen
5. Djalisa Schroder

 

 


 
N4.2

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Loes Stappers, Wilfried Roelen Kai Peute
Coach: N.n.b.

 

1. Meike Achten
2. Elena Rutten
3. Jessica Theelen
4. Isa Verheijen
5. Dayel

 


 
N4.3

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Loes Stappers, Wilfried Roelen Kai Peute
Coach: N.n.b.

 

1. Fenna Alberts
2. Reshem Christiaens
3. Jenny Verbruggen
4. Lise Willems
5. Lana Rahadhan
6. Sanne Zinken

 


 
N2.1

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Isa Bergs, Liek v.h. Hek, Mika Gertis
Coach: N.n.b.

 

1. Liv Crommentuijn
2. Zarah Gerritzen
3. Beertje Lommen
4. Iza Steegh