Laatste update: 26-06-2018

Meisjes A   Meisjes B1  Meisjes B2  Meisjes C1    Meisjes C2

N6.1   N5.1   N4.1  N3.1   N2.1   N1.1


 Meisjes A

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer Vrijdag: Timo Wagemans
Trainer Maandag: Tim Engels en Jeron Verweij

Coach: 

1. Anouk Geraards
2. Ilse Camps
3. Renske Benders
4. Eef Luijpers
5. Destiny Hopman
6. Anne Bömers
7. Ilse Hegger
8. Evi Camps
9. Ilse Dings
 


Meisjes B1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer Vrijdag: Timo Wagemans
Trainer Maandag: Marc Peeters
Coach: Marc Peeters

1. Shenna Mom
2. Semke Sitsen
3. Zoe Manders
4. Mirte Seroo
5. Beau Pater
6. Julia Perie
7. Chloe Peeters
8. Anne Bergs
9. Nina Steegh

 

Stand en wedstrijdprogramma

Meisjes B2

Trainer Vrijdag: N.n.b.
Trainer Maandag: Marc Peeters
Coach: N.n.b

1. Ahlam Alsakhadi
2. Inge v.d. Brandt
3. Sanne Dirkx
4. Nina Franssen
5. Kim Frieling
6. Sarah Hadzic
7. Noor v.d. Heuvel
8. Naomy Hopman
9. Guilia Wammes

 


Meisjes C1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: N.n.b.
Coach: N.n.b.

1. Tanja Bruinen
2. Frederieke Roelen
3. Silke Benders
4. Gwen Luijpers
5. Isa Nabben
6. Maxime Pater
7. Melanie Perie
8. Frederieke Roelen
9. Janne Seroo

 


Jongens C1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Barry Peute
Coach: Roulatie

1. Isa Bergs
2. Stijn van Driel
3. Dianne Feller
4. Mika Gerits
5. Lieke v.h. Hek
6. Jasper Kusters
7. Joris Meelkop
8. Pleun Paulus
9. Kai Peute
10. Mette Vanmaris

 

 


Meisjes N6.1

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Wilbert Kusters
Coach: Esther v.d. Beuken en Judith Derks

1. Jayleigh Basten
2. Mette v.d. Beuken
3. Zoë v.d. Bekerom
4. Eline Derks
5. Zuzanna Faluszcak
6. Marga Hiddema
7. Paulina Kaczmarczyk

 


N5.1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Barry Peute, Robin Coenders, Wilbert, Loek
Coach: Barry Peute
1. Kai Peute
2. Joris Meelkop
3. Kristiaan Huys
4. Jasper Kusters
5. Jeyleigh Basten
6. Zuzanna Falusszczak
7. Noud Derks

 

 


N4.1

 

Stand en wedstrijdprogramma

Trainer: Lisette en Danielle Vinken
Coach: Roulatie

1. Helin Bos
2. Jule Haug
3. Lotte Kurstjens
4. Gjowni Nooijen
5. Alessia Seiti
6. Meis Turkstra

 

 

N3.1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Lisette, Danielle Vinken
Coach: Danielle Vinken en Irene Vissers

1. Julia v.d. Aa
2. Djenn van Berkel
3. Silse Klaassen
4. Suus Meeuwis
5. Lynn Nooijen
6. Maud Thissen

 


N2.1

Stand en wedstrijdprogramma

 

Trainer: Barry Peute
Coach: Roulatie

1. Meike Camps
2. Jolienne Hermsen
3. Tess Huys
4. Jomy Paliama
5. Lin Peute
6. Isa Thelen
7. Yfke Verhaagh

 


N1.1

 

Trainer: Barry Peute
Coach: Roulatie

1. Marit van Dijk
2. Femque Hermsen
3. Joep Hornix
4. Madelief Litjens
5. Isa Verheijen
6. Veerle Crommentuijn